Paralia Katerini - Grecia, 14 - 23 iulie 2017
- impresii de calatorie -

Grecia

Paralia Katerini 2017... o noua experienta alaturi de cangurasi! Am revazut prieteni dragi, am reînviat amintiri si am creat melodii. Am înotat printre meduze, pestisori, crabi si alge. Am vizitat locuri putin stiute, am cântat si am dansat pe vasele de croaziera sau în strada, devenind o atractie turistica greu de ignorat. Am format o familie mare si unita, ce va fi mereu acolo! Aceasta e familia Cangurul si ma bucur ca fac parte din ea!
Ana B., judetul Dâmbovi?a

Pentru mine, se împlinesc sase ani de la prima excursie Cangurul. Sase ani plini de calatorii, distractie, glume si, mai ales, prietenii. O sa-mi fie dor si asta e putin spus!
Radu R., judetul Galati

Sunt la a patra excurie Cangurul si pot spune ca si aceasta mi-a îndeplinit toate asteptarile, la fel ca si predecesoarele ei! Paralia Katerini, Meteora, Skiathos si Edessa mi-au descoperit diferite parti ale frumoasei Grecii. Peisaje care-mi taiau rasuflarea, orase si sate pitoresti... Abia astept urmatoarele excursii Cangurul!
Viviana S., judetul Brasov

TOATE TABERELE SI EXCURSIILE

Tabara Lefkada
circuit
tabarasulina
tabara-sulina

Abonare Newsletter

ambasadacanadei   ambasadaelvetiei2   ambasadafrantei   logowalonie   logofrancophonie   

univbucuresti   univpetrolploiesti   logouaB   logoplanetajunior   logoscoala   logoacademiaistetilor

logocantemir   logofiladelfia   logokarate   logoafternicole   logowurbrand   

logoroportal  logoportalinvatamant  logoedunews  logoedumanager  logoclujenicom  logobucuresteni

logooradeniro  logotimisoreni