Circuit Budapesta - Viena - Padova - Venetia - Verona – Milano - Postojna
14 - 19 iulie 2017
- impresii de calatorie -

Italia

Cine ar fi crezut ca într-o saptamâna de vara se pot naste atâtea amintiri de neuitat? Concursurile Cangurul mi-au oferit sansa sa cunosc oameni noi si sa calatoresc cu mult entuziasm prin diferite tari. Ma simt foarte norocoasa sa iau parte la o astfel de aventura! Astept cu nerabdare excursiile de anul viitor!
Andreea P., judetul Galati

Fiind prima excursie în care am mers fara parinti, nu aveam asteptari mari. La început, nu cunosteam pe nimeni, dar, surprinzator, mi-am facut prieteni foarte usor. Totul a fost frumos! Mi-ar fi placut sa stam mai mult la Viena si Budapesta! Sper sa pot veni si anul viitor în excursie.
Daniela O., judetul Cluj

În fiecare vara, multi ani la rând, am ascultat-o pe sora mea povestindu-mi aventurile ei în taberele Cangurul. Parea mereu asa de fericita si povestea mereu cu un zâmbet atât de larg.... Acum, dupa prima mea excursie, realizez ca nu se bucura destul, nu vorbea destul despre ce a facut si nu avea zâmbetul destul de larg.
Stefania D., judetul Buzau

TOATE TABERELE SI EXCURSIILE

Tabara Lefkada
circuit
tabarasulina
tabara-sulina

Abonare Newsletter

ambasadacanadei   ambasadaelvetiei2   ambasadafrantei   logowalonie   logofrancophonie   

univbucuresti   univpetrolploiesti   logouaB   logoplanetajunior   logoscoala   logoacademiaistetilor

logocantemir   logofiladelfia   logokarate   logoafternicole   logowurbrand   

logoroportal  logoportalinvatamant  logoedunews  logoedumanager  logoclujenicom  logobucuresteni

logooradeniro  logotimisoreni